دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences
  • نقشه سایت معاونت تحقیقات و فناوری/sitemap

اولین رویداد ملی بلاگری سلامت/ مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ است

 | تاریخ ارسال: 1401/1/28 | 
اولین رویداد ملی بلاگری سلامت/ مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ است/ اختتامیه جشنواره شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می شود:

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با همکاری دانشگاه علوم پزشکی ایران، اولین رویداد فعالان شبکه های اجتماعی حوزه سلامت با عنوان بلاگری سلامت را برگزار می کند.
به گزارش وبدا، اولین رویداد ملی بلاگری سلامت با هدف آموزش و ارائه محتوای صحیح با موضوع سلامت در دانشگاه علوم پزشکی ایران برگزار می شود. فعالان شبکه های اجتماعی در حوزه سلامت می توانند آثار خود را شامل محتوای صوتی و پادکست، کلیپ و موشن گرافی، استندآپ کمدی، نمایشنامه و فیلم نامه، متن و داستان کوتاه، توییت و همچنین پوستر و طرح های گرافیکی تا هجدهم اردیبهشت ۱۴۰۱ به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
داوری آثار تا بیست و پنجم اردیبهشت به پایان می رسد؛ نتایج داوری اولیه و اعلام افراد مجاز به حضور در مراسم اختتامیه، بیست و هفتم اردیبهشت اعلام خواهد شد و اختتامیه جشنواره شنبه سی و یکم اردیبهشت ۱۴۰۱ برگزار می شود.
برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه امتیازدهی و جوایز اولین رویداد ملی بلاگری سلامت ایران به سامانه اینترنتی http://iumstv.org/ مراجعه کنید.
بلاگرهای حاضر در این رویداد می توانند با سایر شرکت کنندگان و نیز متخصصان هرحوزه به تبادل نظر و گفت و گو بپردازند و امکان همکاری های کاری گسترده در زمینه تولید و انتشار محتوا سلامت را با استودیو سلامت ایران کسب کنند.
استودیو سلامت از بهمن ۱۴۰۰ تحت نظر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ایران با هدف تولید محتوای رسانه ای در حوزه سلامت تشکیل و محتواهای معتبر سلامت با کمک پزشکان و متخصصان حیطه های مختلف پزشکی تولید و در بستر های آپارت، یوتیوب و اینستاگرام منتشر شده است.
CAPTCHA
دفعات مشاهده: 643 بار   |   دفعات چاپ: 96 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر